Hotelu Pod Dębami - RESTAURACJA

Restauracja hotelowa zaspokoi gusta wszystkich tych, którzy cenią sobie dobry smak i miłą atmosferę. Klimatyzowana sala restauracyjna może przyjąć 300 osób lub ugościć wszystkich chcących zasmakować w specjałach polskiej kuchni. Estetyka smaku to właśnie to, czym nasza restauracja wyróżnia się spośród wszystkich pozostałych.

Restauracja jest przystosowana do zorganizowania kameralnych przyjęć rodzinnych i firmowych dla 300 osób. Szczególnym powodzeniem w naszym hotelu cieszą się wesela organizowane w eleganckiej, przestrzennej, klimatyzowanej Sali Balowej. Restauracja oferuje szeroki wachlarz smacznych dań kuchni polskiej i europejskiej, które w połączeniu z bogatą kartą win i innych wykwintnych alkoholi stanowią ucztę dla podniebienia.
Przygotujemy przyjęcie na miarę Państwa oczekiwań. Bez względu na formułę imprezy - na jej służbowy bądź prywatny charakter - z należytą starannością zadbamy o miłe wrażenia. Gwarantujemy, że w centrum wydarzeń - czyli na stole - będzie... pysznie!

Hotelu Pod Dębami - KONFERENCJE

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale klimatyzowane które mogą w sumie pomieścić ponad 300 osób. Stwarzamy komfortowe warunki do pracy w skupieniu w pomieszczeniach wyposażonych w najnowszy sprzęt audio – wizualny.

Sala:
Kominkowa - 250 m2
Balowa - 400 m2

Wyposażenie sali:
Odtwarzacz DVD/CD/MP3
Telewizor
Rzutnik slajdów
Projektor multimedialny
Ekran
Flip chart

 

HOTEL "Pod Dębami"
tel. +48.83 375 16 32
tel. +48.83 375 05 71
 
rezerwacje@hotelpoddebami.pl
 
Imprezy okolicznościowe:
tel. +48.512 341 454
 
 
Już dziś zarezerwuj salę balową i zorganizuj swoje wesele w Hotelu "Pod Dębami"
Oferujemy organizację imprezy weselnej - dekoracja sali, wynajęcie pokoi, gastronomia, muzyka.